fbpx
Події
Через необдуману авантюру на зйомках, Регіна Тодоренко ледь оклигала від хвороби (фото)

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка повернулася днями з кругосвітньої подорожі, розповіла, як постраждала на зйомках.

Ведуча “Орла і решки” погодилася з’їсти близько 3 кг бургерів за 12 хвилин. Через гострий перець Регіна кілька днів мучилася від болю в шлунку.

“Як же мені було погано після цього бургера. Я ще 5 днів відходила… Для тих, хто не знає, я повинна була з’їсти близько 3 кг бургерів за 12 хв, щоб отримати $1000. Звичайно ж, я погодилася на цю авантюру, весь час лізу в якусь дупу. Не розрахувавши свої сили, мій рот напав на бургер, в якому було 30 перців халапеньйо і 30 перців хабанера. Весь вечір супроводжувала нудота, а потім і всю ніч.

На ранок довелося встати і знімати далі. Вибачте за нескромність, але я відчувала себе як граната, залишалося тільки забігти в туалет і зірвати чеку. При цьому ми знімали в найбільшому в світі генеалогічне співтовариство, і біля вбиральні мене чекали його представники в дорогих чорних костюмах і начищених до блиску туфлях.

Коли двері туалету прочинилися, вони тихенько почали сміятися і з обережністю знизувати мені руку, і поплескувати по спині, але це не допомагало позбутися від вибуху всередині.

Скажу одне: гаряче на вході, гаряче на виході (хто їсть гостре, зрозуміє мене відразу). І це ще не кінець. Ще кілька днів я мучилася від болю в шлунку, ми прилетіли в Мексику, там я зовсім злягла… Довелося викликати лікарів. Про труднощі перекладу розповідати не буду, так як мексиканці, як і всі латиноси, говорять виключно іспанською мовою, а моя іспанська ще не досягла досконалості… Єдине, що я зрозуміла: “У вас інфекція, температура висока, клізму не завадило б, але все можна виправити за допомогою медикаментів”.

P.S: не експериментуйте з вашими шлунками, або відразу біжіть на промивання”, – поділилася зірка.

Как же мне было плохо после этого бургера. Я ещё 5 дней отходила…. Для тех, кто не знает, я должна была съесть около 3кг Бургеров за 12 мин, чтоб получить 1000$. Конечно же, я согласилась на эту авантюру, все время лезу в какую-то задницу. Не рассчитав свои силы, мой рот напал на бургер, в котором было 30перцев халапеньо и 30 перцев хабанера. Весь вечер сопровождала тошнота, а потом и всю ночь. На утро пришлось встать и снимать дальше. Простите за нескромность, но я чувствовала себя как граната, оставалось только забежать в туалет и сорвать чеку. При этом мы снимали в самом крупном в мире Генеалогическом сообществе , и возле уборной меня ожидали его представители в дорогих черных костюмах и начищенных до блеска туфлях. Когда дверь туалета приоткрылась , они тихонько начали посмеиваться и с осторожностью пожимать мне руку , и похлопывать по спине, но это не помогало избавиться от взрыва в внутри. Скажу одно: горячо на входе, горячо на выходе(кто ест острое, поймёт меня сразу). И это ещё не конец. Ещё несколько дней я мучалась от боли в желудке, мы прилетели в Мексику, там я совсем слегла…😔 Пришлось вызвать врачей. О трудностях перевода рассказывать не буду, тк Мексиканцы , как и все латиносы, говорят исключительно на испанском языке, а мой Испанский ещё не достиг совершенства… Единственное, что я поняла: ” у вас инфекция, температура высокая, клизму не мешало бы, но все можно исправить с помощью медикаментов”. P.S.: не экспериментируйте с вашими желудками🙈😂 , либо сразу бегите на промывание 😂😂😂 #регинапутешественница #регинатодоренко #орелирешка

Світлину опубліковано користувачем regina todorenko (@reginatodorenko)

Читайте також: РЕГІНА ТОДОРЕНКО НЕ ЗМОГЛА ПОВЕРНУТИСЯ З НАВКОЛОСВІТНЬОЇ ПОДОРОЖІ ДОДОМУ (ВІДЕО)

Джерело.

facebook