fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
“Чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати” : батько розповів, як над дитиною знущалися в таборі під Києвом

“Дитина прив’язана до стільця, обличчя подряпана, руки в синцях, мокра (її обливали) водою. Я відв’язав дитину і повіз її додому … У понеділок увечері чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати (це в присутності і за словами її подружок) “, – написав Наливайко.

У санаторії “Орлятко” в селищі Ворзель Київської області одну з відпочиваючих дівчаток прив’язали до стільця і обливали водою.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав батько дівчинки Андрій Наливайко.

Він розповів, що у його дочки гіперактивність. Вона перебувала в психоневрологічному відділенні.

11 серпня йому зателефонувала молодша дочка і сказала, що зі старшою щось не так.

Також він зазначив, що пізніше йому подзвонила начальник медичної служби і вибачилася.

“Дзвонила начмед, вибачалася, каже, що збирає з персоналу пояснювальні. І то такі заходи були прийняті, щоб дитина не нашкодила собі. Типу це перший випадок за весь її термін перебування на посаді “, – додав батько дівчинки.

 

Читайте також: ШОКУЮЧИЙ ВИПАДОК: РІДНИХ СЕСТЕР ЗҐВАЛТУВАЛИ 5 ХЛОПЦІВ

Джерело.

Related Post

facebook