fbpx
Лайфхаки
Чи корисний попкорн?

Більшість з вас на питання «чи корисний попкорн» дадуть відповідь однозначно – це їжа сильно калорійна і взагалі, яка в ній може бути користь.

Звичайно, не все так райдужно, як хотілося б, і для початку – ложка дьогтю. Попкорн в кінотеатрі дійсно дуже калорійний, адже його роблять з додаванням олії.

До того ж в такому попкорн багато ароматичних добавок, а ось це вже шкідливо. Втім, в самому зерні стільки корисних речовин, що, думаю, якщо ви з’їсте стаканчик у вихідні – це буде тільки на користь.

Якщо ж ви хочете регулярно перекушувати попкорном, то ось порада – вибирайте зерна без масла і добавок і готуйте на плиті, а не в мікрохвильовій печі. Так ви зможете або є зовсім чистий попкорн або при бажанні додати трохи хорошого масла і солі.

Читайте також: КОЛИ ДІЄТА СТАЄ НЕБЕЗПЕЧНОЮ: НАСТОРОЖУЮЧІ ОЗНАКИ

Ну а тепер про те, чим же корисні самі зерна.

1. Попкорн містить величезну кількість антиоксидантів, особливо поліфенолів. Поліфеноли також містяться чаї, оливковій олії, червоному вині, шоколаді.

2. У попкорн дуже багато клітковини. А, як відомо, вона найсприятливішим чином впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, а також сприяє схудненню.

3. Попкорн – це цільнозерновий продукт, а отже містить багато вітамінів і мінералів.

4. Все це в комплексі: антиоксиданти, клітковина, вітаміни, запобігає розвитку діабету, серцево-судинних захворювань і пухлин. Антиоксиданти до того ж захищають клітини від руйнування.

5. Ну і нарешті попкорн – це просто легка і дуже смачна закуска!

Джерело.

facebook