fbpx
Здоров'я
Чим небезпечні мандарини?

Хто з нас не полюбляє хоч іноді балувати себе апельсинкою чи мандаринкою?

За один раз ми можемо з’їсти їх далеко не один кілограм. Але, як виявилося, мандарини приховують у собі багато небезпек та можуть нанести суттєву шкоду нашому здоров’ю.

По-перше, фахівці радять перед вживанням мандарини мити. На жаль,багато хто помилково вважає, що раз мандарин у шкірці, то навіщо його мити.

Насправді ж, саме на цій шкірці налічується найбільша кількість бактерій та інших небезпечних речовин. Перевізники покривають зелені фрукти етиленом, який відноситься до токсичних речовин і накопичується в печінці.

Такі мандарини липкі на дотик. Під час чистки фрукта всі шкідливі речовини потрапляють на руки, а потім на м’якоть. Не можна чистити мандарини зубами.

Також за словами лікарів, небезпека криється навіть в кольорі мандарин. Не варто купляти мандарини з зеленими плямами – це свідчить про хворобу фрукту. Ненатуральний воскової блиск на шкірці значить, що їх обробили фунгіцидами.

Це роблять, щоб захистити фрукти від грибка. Але у великих дозах фунгіциди можуть викликати ниркову недостатність. Особливо їх згубна дію посилюється при вживанні алкоголю. Поверхня мандарина повинна бути шорсткою від природи.

Читайте також: У ЧОМУ ВІДМОВЛЯЮТЬ СОБІ УКРАЇНЦІ, АБИ ЗАОЩАДИТИ

Крім того, існує реальна небезпека заразитися паразитами. Середземноморські мухи – небезпечні шкідники. Вони харчуються шкіркою фруктів і овочів. Сліди личинок можна помітити на шкірці мандарина в місцях гниття і цвітіння. Вживання в їжу таких мандаринів несе ризик заразитися личинками паразитів і отримати отруєння.

Джерело.

facebook