fbpx
Україна
Чим приваблює і чим відлякує туристів українська Швейцарія: подорож по Прикарпаттю

Українське Прикарпаття, яке завдяки унікальній природі ще називають українською Швейцарією, незаслужено оминають туристи. Причиною цього є насамперед погане транспортне сполучення, – йдеться в сюжеті 24 Канала.

Село Шешори розташоване в 30 кілометрах від Коломиї. Поруч із селом знаходиться один з найвідоміших карпатських водоспадів – Великий Гук. Висота його потоків досягає 5 метрів. Щоліта тут буває до 20 тисяч туристів.

Також недалеко, під селом Яворів, є відома скеля богині Лади. Кажуть, саме це місце Іван Франко описав у своїй повісті “Захар Беркут”.

Скала повторює обриси вагітної жінки і овіяна повір’ями. Одне з них – щоб очиститися від гріхів, слід пролізти через цю вузьку щілину. Місія не для людей зі слабкими нервами, але відчуття того варті.

На обід туристам пропонують форель. Її можна зловити самостійно в штучному ставку, в гірському селі. Гості від такого відпочинку в захваті.

Але масового туристи в Прикарпаття не їдуть. Гостей відлякують жахливі дороги. Більшість доріг не бачили капітального ремонту за всі роки української незалежності.

Місцева влада розводить руками, адже сума, необхідна на ремонт доріг, більше річного бюджету селища.

Якщо держава не знайде грошей на ремонт, то українська Швейцарія як і раніше буде залишатися малодоступною, навіть для українського туриста, не кажучи про іноземців.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РІЗКА ЗМІНА ПОГОДИ: ПРОГНОЗ СИНОПТИКІВ НА ТИЖДЕНЬ