fbpx
Лайфхаки
Чому потрібно навчити своїх дітей, щоб вони стали мільйонерами

Не поспішайте говорити, що щастя насправді не в грошах. Чи не в них, але в більшості випадків вони не завадять. Чарльз Тіпс, венчурний інвестор, письменник і блогер, розповів про те, які якості потрібно виховувати в дітях, щоб вони стали мільйонерами. У темі на Quora Чарльз сказав, що спілкується з великою кількістю дуже забезпечених людей і сам виростив трьох дітей, тому знає, про що говорить.

Розкажіть їм про всі можливості

Може, вони не хочуть ставати мільйонерами? Зрештою, стати багатієм – це не головна мета в житті. Коли я говорю про це, мені в голову приходить історія хлопця, який обожнював робити музичні інструменти, а після зміг перетворити цю справу на багатомільйонний бізнес. Розкажіть дітям про любов, дізнайтеся, що їм подобається і чого вони хочуть. Світ дає нам можливість жити таким життям, яким ми хочемо. І робити гроші – не найкраща з них.

Школа зовсім не обов’язкова

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина став звичайним, дайте йому звичайне освіту. Мій старший син почав працювати в 12 років і кинув заради цього старшу школу. Він влаштувався в рекламну корпорацію і допомагав їм робити фільми. Він відправився подорожувати і кілька місяців жив з плем’ям майя, роблячи проект разом з жінкою, яка писала про них книгу.

Потім він відправився на Кубу знімати документальний фільм. І після було ще безліч цікавих професій. Жодну з них я йому не купував – це був його вибір і його життя.

Навчіть їх любити роботу

Бути багатим важко. Ставати багатим теж. Від вас буде потрібно багато зусиль і величезна кількість годин копіткої роботи. Не дайте забути про це своїм дітям, якщо ви хочете, щоб вони домоглися фінансового благополуччя.

Навчіть їх любити людей

Єдиний спосіб стати багатим – навчитися вирішувати проблеми інших людей. Тоді вони самі захочуть віддати вам свої гроші. Ви повинні любити або як мінімум поважати інших людей і навчити того ж своїх дітей. Чи не засуджуйте їх друзів і завжди будьте раді їх новим знайомствам.

Навчіть їх щедрості

Той, хто хоче багато одержувати, повинен багато давати. Одного разу я гуляв зі своїм сином недалеко від офісу. Неподалік ми побачили людину, яка на вигляд був бродячим музикантом. Він грав на ложках і робив це досить непогано. Ми підійшли до нього і розговорилися. Виявилося, що його тільки випустили з в’язниці Сан-Квентін. Я сказав, що це відмінний привід для свята.

Ми відвели його в мій офіс, де він прийняв душ і пообідав. Я дав йому трохи грошей, щоб зняти кімнату на ніч. По дорозі додому я сказав синові, що гроші, які я віддав волоцюгу, – ніщо в порівнянні з часом, який ми йому присвятили. Час – це ваше найбільше багатство, і, коли у вас з’являється можливість витратити його з користю для інших, робіть це негайно.

Покажіть їм брехню, злодійство і зраду

Чи не на власному прикладі. Але їм потрібно знати, що в світі повно людей, які будуть обманювати, використовувати і красти. Розкажіть їм про це і дайте їм можливість переконатися на собі. Іншого способу немає.

Зробіть їх ізгоями

Ви готові зіпсувати їм дитинство заради майбутнього? Не потрібно ходити далеко за прикладом – практично всі успішні люди були ізгоями в дитинстві. Чи варто йти на такі жертви – вирішувати вам.

І, нарешті, ваші діти повинні бути гідними людьми. Мені здається, я виробив найдієвіший спосіб того, як навчити своїх дітей принципам моралі і етики. Кожен раз, коли вони просять мене допомогти їм з вибором в складних ситуаціях, я прошу їх знайти відповідь самостійно. Жорстоко? Можливо.

Але це допомагає їм стати незалежними і побудувати своє життя навколо тих моральних цінностей, які їм важливі. Забудьте про школи і університети. Вони не навчать ваших дітей життя.

Читайте також: ПСИХОЛОГ ДАЛА П’ЯТЬ ПОРАД, ЯК ВБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД АГРЕСІЇ З БОКУ РОВЕСНИКІВ

Джерело.

facebook