fbpx
Суспільство
Чому потрібно викинути в сміття увесь пластиковий посуд і забути про неї назавжди

Багато продуктів харчування сьогодні упаковують в пластикові контейнери, яка легше і дешевше посуду з інших матеріалів.

Все більше і більше досліджень, однак, вказують на те, що для здоров’я пластиковий посуд аж ніяк не безпечна, повідомляє med2.ru.

Як зазначив фахівець по продуктам харчування Давид Піпоян, на відміну, наприклад, від скляного посуду, пластикова виділяє в продукти харчування (і в воду) деякі елементи, що містяться в ньому.

З продуктів ці елементи можуть вже потрапляти в opгaнiзм людини.

Читайте також: ДО ЯКОЇ XВOPOБИ ВЕДЕ ЧАСТІШЕ ПРИБИРАННЯ В БУДИНКУ: РОЗПОВІЛИ ВЧЕНІ

Вчені з Університету Тафтса з’ясували, що вплив хімічних речовин, що входять до складу харчового пластику, може вплинути на молочні залози ще на стадії внутрішньоутробного розвитку і підвищити ризик розвитку paкy гpyдей у ​​майбутньому, коли дитина нapoдиться і виросте.

Вважається, що бісфенол А (BPA), що входить до складу пластикового посуду, має руйнівну дію на ендокринну систему людини.

Інше дослідження показало, що ця речовина може негативно впливати на дихальну систему і приводити до розвитку астми та інших xвopoб.

Перш ніж використовувати пластиковий посуд для їжі або води, Давид Піпоян рекомендує в першу чергу переконатися, що він призначений для продуктів харчування.

Зазвичай на пластикових предметах пишеться, з якого пластику вони зроблені. Маркування, правда, може відрізнятися – в залежності від країни виробництва.

Наприклад, на деяких судинах з харчового пластику намальовані бувають вилка і ніж, на інших – трикутник з цифрою всередині. Іноді на посуді також пишеться, скільки разів її можна вживати.

facebook