fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Лайфхаки
Чому варто планувати меню на тиждень

Ті, хто займається спортом, знають, як важливий план тренувань. При цьому майже ніхто не складає план харчування, хоча він грає не менш важливу роль.

Незалежно від того, які у вас цілі – підтягнуте тіло або спортивні досягнення – 80-90% успіху залежить від дієти, і без плану тут не обійтися.

Навіщо потрібен план, якщо принципи правильного харчування і так відомі

Цукор шкідливий, сирі овочі корисні, швидкі вуглеводи підступні – все ж і так зрозуміло, що тут ще планувати? Ось тільки знати принцип – ще не означає його дотримуватися.

Пожаліти себе і піддатися спокусі занадто легко. Завал на роботі, пробки, пропущений обід, домашні турботи – і у нас вже немає сил навіть думати про збалансованому вечері і тим більше стояти біля плити. У підсумку ми замовляємо піцу, ріжемо бутерброди або вечеряємо в найближчому кафе. Найсвідоміші роблять над собою вольове зусилля і готують щось корисне, але від голоду і втоми з’їдають більше, ніж треба.

Ми відмінно розбираємося в правильному харчуванні, у нас навіть є всі потрібні продукти в холодильнику. Просто був важкий день. Але важкі дні бувають постійно, це не новина.

Півгодини, витрачені на складання тижневого меню, заощадять вам кілька годин життя, а також вбережуть від спонтанних невірних рішень і подальших докорів сумління.

Що вам дасть план харчування

Навіть якщо ви розплануєте всього один прийом їжі, наприклад обіди, ви надасте собі величезну послугу. Ось чому:

  1. Ви з’їсте рівно стільки, скільки треба. Коли у вас з собою всього один контейнер із заздалегідь відведені порцією їжі, переїсти не вийде, а залишати не
  2. Це вигідно. Заздалегідь сплановане меню заощадить вам купу грошей. І не тільки через те, що домашня їжа дешевше ресторанної. У довгостроковій перспективі ви уникнете витрат на лікування наслідків неправильного
  3. Це економить час. Планування і приготування їжі на кілька днів займає приблизно стільки ж часу, скільки планування і приготування однієї порції
  4. Менше випробувань для сили волі. Рішення про те, чим ви будете обідати протягом усього тижня, вимагає одного вольового зусилля. Вирішувати це питання кожен робочий день – п’ять зусиль. Побережіть свою силу волі, їй і так непросто.

Скласти план харчування на тиждень не означає, що вам потрібно придумати 21 рецепт на 21 прийом їжі (при триразове харчування). Почніть з планування обідів або вечерь в робочі дні. Перш за все 5 страв або навіть менше, якщо ви готові їсти одне і те ж пару раз в тиждень.

Читайте також: ЯК БІДНІСТЬ ВПЛИВАЄ НА МОЗОК

Джерело.

Related Post

facebook