fbpx
Україна
“Чорні ходоки” перекрили Майдан

У середу, 27 липня, шість автобусів і три мікроавтобуси з учасниками західного крила Всеукраїнського хресного ходу православної церкви (Московський патріархат, УПЦ МП) зі станції метро “Житомирська” прибули на Майдан Незалежності.

У центрі столиці на вулицях Костьольній та Трьохсвятительській правоохоронці встановили рамки, біля них починають утворюватися черги. Майдан перекритий.

“Майдан перекритий. 6 автобусів і 3 мікроавтобуси висадили тут паломників”, – повідомляє група громадського спостереження “Озон” на своїй сторінці в facebook.

“Між монастирями Софії та Михайла в центрі – мобільна вибухова лабораторія і швидка”, – наголошується в повідомленні.

Поліцейські перекрили підходи до Європейської площі з боку вулиць Хрещатик і Грушевського, а також з боку Поштової площі.

Крім того, перекрита вулиця Трьохсвятительська.

На самій Європейській площі знаходяться близько 20 автомобілів патрульних.

Читайте також: В УКРАЇНІ З’ЯВИЛОСЯ НОВЕ СВЯТО, ЯКЕ БУДЕ ВІДЗНАЧАТИСЯ ЩОРІЧНО 29 ЛИПНЯ

Нагадаємо, що сьогодні, 27 липня, учасники Хресного ходу прибули до Києва, де планують піднятися на Володимирську гірку на урочисту літургію. Після цього вони по вулиці Грушевського пройдуть до Києво-Печерської лаври, в якій також запланована святкова літургія з нагоди Дня пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира, який відзначається 28 липня.

Джерело.

facebook