fbpx
Події
Чотири людини наклали на себе руки через “угрупування смерті” – поліція

Правоохоронці виявили понад 900 угрупувань самогубців, з яких вже 600 заблоковані.

Поліція встановила чотири факти суїцидів, пов’язаних з “групами смерті” в соцмережах. Про це повідомив на колегії МВС голова Нацполіціі України Сергій Князєв, передає телеканал “112 Украина”.

Правоохоронці відкрили 35 кримінальних проваджень.

“На сьогодні поліцією відкриті 35 кримінальних проваджень і встановлені чотири факти самогубства, пов’язаних з діяльністю” угрупувань смерті”. Кіберполіцією виявлені 926 угрупувань самогубств, з яких вже 600 заблоковані, і запобігти більше 10 спробам самогубства. Ця робота триває”, – повідомив Князєв.

Як повідомлялося, в Україні зростає популярність смертельних ігор серед підлітків. Завдання школярі отримують через групи в соціальних мережах під назвою “Синій кит”.

У той же час адміністратори цих груп схиляють підлітків до самогубства. Часто, якщо дитина відмовляється себе вбивати, злочинці обчислюють IP-адресу учасника і кажуть йому, що за це боягузтво доведеться відповісти його рідним.

Щоб уберегти дитину, психологи радять батькам під будь-яким приводом відвернути школяра від соціальних мереж, наприклад, говорити з дітьми, знайти хобі або відправити дитину до спортивної секції.

Читайте також: Брати зв’язали і задушили літню жінку в Дніпропетровській області

Джерело

facebook