fbpx
Україна
Чотири виші з України потрапили до престижного європейського рейтингу

До першої сотні найкращих вищих навчальних закладів Європи не потрапив жоден український університет, в числі 400 найкращих вишів опинилися 4 університети України.

Про це свідчать дані рейтингу британського журналу Times Higher Education.

Так, до першої п’ятірки увійшли 4 університети Великої Британії та один швейцарський вуз. На першому місці і в європейському, і в світовому рейтингу за версією журналу опинився Оксфордський університет.

Згідно з оцінкою Times Higher, в 400 найкращих університетах на позиціях після 300-го місця названі НУ “Львівська Політехніка”, НТУУ “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського.

Також Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені Каразіна. У світовому рейтингу за версією журналу ці вузи отримали місця після 800-ої позиції.

Всього до європейського рейтингу вишів потрапили 400 організацій, що становило близько 40% від тих, що увійшли до загальносвітового списку, який налічує 980 навчальних закладів.

Вузи оцінювали за їх навчальним середовищем, дослідницьким середовищем, галузевими доходами і міжнародними перспективами.

Читайте також: У ХАРКОВІ ШКОЛЯР ВПАВ З «ТАРЗАНКИ» І ЗЛАМАВ ШИЮ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шість українських університетів потрапили до світового рейтингу вищих навчальних закладів The QS World University Rankings.

Найкраща позиція дісталася Харківському національному університету імені Каразіна, його місце – в проміжку 401-410 позицій.

Джерело.