fbpx
Україна
Чиновника «Укрзалізниці» викрали зі стріляниною

В понеділок, 18 липня невідомі викрали начальника департамента електропостачання “Укрзалізниці” Валерія Людмирського, який прогулювався зі своїм псом.

Викрадення відбулося в Києві на вулиці Кудряшова ввечері, коли чиновник вигулював свого пса. Про це у Facebook повідомив керівник департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Укрзалізниці Данило Вайховський.

Вайховський зазначає, що викрадення чиновника більш за все пов’язане із його посадою на державному підприємстві. Вайховський обгрунтовує свою думку тим, що електропостачання “Укрзалізниці” – це контракти на великі суми грошей і в них часто зацікавлені люди, пов’язані з криміналом.

Читайте також: 8 іноземців претендують на “Укрзалізницю”

Про свою реакцію на цю подію повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Повертаючись додому, прочитав про зухвале викрадення одного з високопоставлених співробітників УЗ, керівника департаменту електрифікації Валерія Людмирського”, – написав Омелян.

Міністр сподівається, що поліція швидко встановить місцезнаходження чиновника і він повернеться додому неушкодженим.

До того ж, Омелян повідомляє, що ситуація в Укрзалізниці погіршується і він планує поспілкуватися з головою правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцехом Бальчуном щодо кадрової політики та реформування Укрзалізниці.

Читайте також:ПРЕМ’ЄР ТУРЕЧЧИНИ НАЗВАВ ТОЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЗАГИБЛИХ В ХОДІ НЕВДАЛОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕРЕВОРОТУ

Джерело.

facebook