fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Наука
Де живуть трудоголіки

Американські вчені змогли порахувати, в якій країні живуть найпрацьовитіші працівники. Враховувалося відразу безліч факторів: і тривалість робочого дня, і результати, і пенсійний вік у країні.

Виявилося, що в США на справжню роботу середньостатистичний дорослий чоловік витрачає близько 26 годин. Це на 20% більше, ніж працюють жителі Європи. Про це повідомляє портал “Цікавості”.

В Європі найпрацелюбнішими виявилися швейцарці. Вони працюють по 25 годин на тиждень. Італійці, для прикладу, працюють всього по 19 годин на тиждень.

Про дані по країнах Азії, Африки і Австралії нічого не повідомляється. Зазначимо, у своєму дослідженні вчені враховували лише ефективний час роботи, а не загальний час знаходження на робочому місці.

Читайте також: Більшість росіян негативно ставляться до України – опитування

Джерело

Related Post

facebook