fbpx
Політика
Депутатам принесли тюремні чашки під Раду

ЧашкиАктивісти Центру протидії корупції принесли під парламент тюремні кружки з прізвищами окремих депутатів. Іменні кружки тих, хто не проголосує за зняття недоторканності з Олександра Онищенка, відправлять до СІЗО та у зону АТО.

“Підписали кружки лише частиною прізвищ депутатів із “Опозиційного блоку”, а також із “Волі народу”. Це дві постолігархічні фракції, сказав Віталій Шабунін, керівник Центру протидії корупції, і в активістів є підозри, що частина народних депутатів саме з цих фракцій можуть не віддати свої голоси за арешт народного депутата України Олександра Онищенка завтра, повідомляє “Голос Столиці”.

Активісти акції протесту запевнили, що завтра знову повернуться під стіни Верховної Ради.

Нагадаємо, що за підозрами НАБУ, фірми, негласно керовані Онищенко, купували газ у Державній газодобувної компанії “Укргазвидобування” за заниженою ціною, але продавали за ринковою. Різниця, за заявою прокурорів, склала 1 млрд 613 млн 224 тисячі 251 грн. Як стверджує НАБУ, податки з цих грошей заплачені були. Фірми, які фігурують у справі, перебували в одній будівлі з неофіційною приймальні народного депутата Онищенко.

Джерело

facebook