fbpx
Політика
Депутати, опинившись у Верховній Раді, починають деградувати – Шевчук

Народні обранці, навіть ті, які стояли на Майдані, коли потрапляють у парламент, починають думати лише про себе, а не українців.

Про це в інтерв’ю “Експрес” розповів письменник Валерій Шевчук.

За його словами, те, що нинi дiяльнiсть Верховної Ради негативно оцiнюють 86,9% українцiв, цілком логічно.

“Тут (у негативній оцінці парламенту. – Ред.) проявляється якась дивна закономiрнiсть: от, здавалось би, нормальнi люди, прогресивно мислять, та варто їм прийти в тi ешелони влади, як вони починають жити за iншими законами. Вони входять у своєрiдну замкнуту iнституцiю – зi своїми пiдводними течiями, пiдкилимними змаганнями, якимись пiдкупами, одурюванням i т. д. На жаль, деградацiя спостерiгається навiть серед людей, якi стояли на Майданi: опинившись у парламентi, вони поводяться абсолютно так само, як поводились їхнi попередники! Чому? А тому, що їхнi персональнi й iндивiдуальнi, так би мовити, посягання перевищують чи й зовсiм давлять суспiльнi. Для них “своє” має бiльше значення, нiж загальнонацiональне. Це наша бiда, справжня бiда… Коли намагаєшся розiбратися в тому дiлi, то виявляється, що там чорт ногу зламає. На жаль, депутати живуть автономним, цiлком вiдрiзаним вiд народу життям, де  головним є iндивiдуальний iнтерес – власне, награбувати!” – зазначив Шевчук.

На думку письменника, складно зрозуміти народних обранців хоча б тому, що вони, ставши частиною історії України, не піклуються про свій авторитет.

“Я взагалi-то не розумiю тих, хто сьогоднi при владi: чому вони зовсiм не дбають про своє реноме? Не в теперiшньому часi, а в майбутньому. Диви – тебе ж “вигнало” на керiвника держави. Таким чином ти стаєш компонентом i чинником уже загальноукраїнської iсторiї. Чому ти не пiклуєшся про те, щоб зберегти своє чесне iм’я? Оцього я нiяк не розумiю!” – заявив Шевчук.

Як повідомляв “Обозреватель”, музикант, вокаліст, лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що зміни в Україні будуть лише тоді, коли злякається вся країна.

Джерело

facebook