fbpx
Світ
Дівчина народила в 16 і кинула сина, а через 18 років стала його коханкою

Молодші 9 дітей 37-річної Моніки стали називати старшого брата татом

Моніка Маркес віддала свого майбутнього коханця прийомним батькам, коли їй було 16 років. Дівчина була дуже молода, щоб самостійно утримувати дитину. Але через 18 років вони все ж зустрілися, а далі – більше. Решта дітей Моніки стали називати свого старшого брата татом, і в будинку практично запанувала ідилія, поки про це не дізналася поліція.

37-річна Моніка Марес і 20-річний Калеб Петерсон були заарештовані в 2016 році в штаті Нью-Мексико за звинуваченням в інцесті. Закохані мати і син не стали спростовувати це і пішли на угоду зі слідством, згідно з якою кожен з них отримає по три роки умовно. Крім того, вони зобов’язані триматися один від одного на відстані впродовж півтора років, – передає “Лайф”.

У лютому 2016 року, після того, як пара посварилася з сусідом, прибула поліція. Тоді їх відпустили, оштрафувавши на п’ять тисяч доларів. Моніці також заборонили наближатися до своїх інших дев’яти дітей.
Про інцест між Монікою і її сином стало відомо після того, як закохані завели сторінку в “Фейсбуці”, на якій ділилися спільними знімками і розповідали, як вони готові ризикувати всім, щоб бути разом.

“Він – кохання всього мого життя, і я не хочу його втратити. Мої діти люблять його, і вся моя сім’я. Ніщо не може встати між нами: ні суд, ні в’язниця, нічого”, – говорить Моніка.

оніці було всього 16 років, коли вона народила Калеба. Тому дівчина вирішила віддати дитину на усиновлення і не бачила її протягом 18 років. Зустрілися вони на Різдво з ініціативи прийомних батьків хлопця. Тоді Калеб вперше обійняв свою рідну матір і попросився жити з нею разом. Моніка була шалено щаслива, що їхня сім’я знову возз’єдналася, але незабаром жінка почала помічати, що відчуває до сина щось більше, ніж материнську любов. Це почав помічати і Калеб, який перший зважився зізнатися в своїх почуттях.

Сам хлопець розповідає, що закохався в свою маму буквально через тиждень після їх першої зустрічі. За словами Калеба, він ніколи не сприймав Моніку в якості своєї мами, тому що  виховувався іншою родиною. Тому саме він і зробив перший крок на зустріч їх любові.

“Ми просто розмовляли, і я подивився в її очі і поцілував. Це був справжній поцілунок, це були справжні почуття, які живі й донині”, – розповідає Калеб.

Молодші діти стали називати свого брата татом, і в будинку практичні запанувала ідилія, проте громадськість була проти такого союзу. На Моніку нападали, писали загрози, але жінка все одно не могла відмовитися від забороненого плоду. В результаті їм довелося постати перед судом.
Втім, після винесення вироку горе-матір заявила, що разом з сином переїде з Нью-Мексико в інший штат, де будуть дозволені кровозмішення.

Читайте також: Поради випускників, які склали ЗНО на 200 балів

Джерело.

facebook