fbpx
Breaking News
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Суспільство
Для чого 26 червня готують кашу і хизуються перед сусідами, і чому не можна пити молоко

У церкві 26 червня вшановують пам’ять святої мучениці Килини, яка жила в III столітті і з самого дитинства хотіла служити Ісусові. Вона також намагалася наставити на шлях істинний і своїх подруг.

Під час гонінь християн була заарештована і заточена в темницю, а потім – страчена. Мучителі навіть не врахували вік Килини – на момент загибелі їй було всього 12 років.

Говорили, що 26 червня з’являються ґедзі, оводи, які кусають тварин, і худоба від цього дуже страждає. Тому тварин намагалися виганяти на пасовища вранці, а заганяти в хлів вже опівдні, сподіваючись таким чином захистити їх від комах.

Також день був відомий тим, що 26 червня можна було вирушати на збори суниці – на той час вона вже дозрівала.

У народі свято називали Гречишниця, оскільки було прийнято сіяти гречку. Ця культура вважалася дуже вередливою, а тому намагалися дотримуватися термінів посіву. Сіяти гречку слід було в курну, суху або піщану землю при ясній і сонячній погоді.

У давнину день Килини, 26 червня, був відомий як свято каш. Селяни готували каші і хвалили їх перед сусідами. Кашу зазвичай виставляли на вулицю і пригощали малозабезпечених.

Говорили 26 червня:”Гречана каша матінка наша, а хліб житній – батько наш рідний”. Безхатьки, пообідавши кашею, бажали господарям багатства і благополуччя, щоб гречка добре вродила.

Молоко на Килину не пили, хоча здавна їли гречану кашу саме з молоком. Існувала прикмета, що в цей день воно стає “акулячим”, шкідливим для здоров’я, адже від укусів комах худоба може стати скаженою.

Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ОБГОРІЛИ НА СОНЦІ

Народні прикмети на 26 червня:

Комарі і мошки в червні стовпом товчуться — чекай назавтра сухої погоди.

Якщо бджоли з раннього ранку відправляються за здобиччю — буде хороший день.

Павук-хрестовик при заході сонця сидить у своїй павутині — попереду суха погода.

Багато комах – буде тепла і ясна погода.

У ліс 26 червня ходити не варто – комарі покусають.

Не можна на Килину працювати – інакше гречка не вродить

Якщо огірки пізньої сівби не встигають дозріти до цього часу – значить, за прикметою, вони не будуть смачними.

Джерело.

Related Post