fbpx
Події
Дмитро Дербасов закатував дружину до смерті

31 липня у Ставищі Коростенського району Дмитро Дербасов забив до смерті свою дружину Наталію Кузьменко.

Про це Gazeta.ua розповіли у прес-службі поліції Житомирської області.

Він прив’язав жінку ногами до підводи і протягнув її 500 м по землі. Від чисельних травм вона померла.

“Експертиза вияснила, що причиною смерті жінки стали чисельні крововиливи та забій головного мозку”, – сказали у поліції.

У селі згадують, що чоловік бив дружину і раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівському військовому шпиталі вперше відгуляли весілля

“Наталія випити любила інколи. Така природа у неї була. Пити ходила до сусідки через город. За це Дмитро її бив, щоб господарство тримала. У них воно чималеньке – 2 корови, 2 телят, кінь був. Наталка була гарна господиня – могла і спекти, і зварити. Син у неї завжди чистенький ходив. На чоловіка ніколи не жалілася. Якось приходила писати заяву, але потім забрала. Було таке, що вони розійшлися ненадовго. Але потім знову жили разом. Два роки тому Дмитро став сильніше дружину бити. Я не знаю, чи вона стала більше пити. По селу постійно синя ходила. Сільський голова ходив розбиратися, але Наталія сказала, що то їхні сімейні справи”, – сказала секретар сільради Лідія Андрієвська.

Зараз Дмитро Дербасов перебуває під вартою. Поліція порушила кримінальне провадження за умисне тяжке тілесне ушкодження, що має характер особливого мучення. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Долю 13-річного сина Наталії та Дмитра вирішуватимуть соціальні служби.

Джерело

facebook