fbpx
Шоу-бізнес
Дмитро Нагієв заговорив про стосунки з Ольгою Бузової

Актор пояснив, що його пов’язує з телеведучою. Нагієв дуже підтримував Бузову, коли у неї виникли проблеми в сімейному житті. Багато користувачів Мережі порахували, що між зірками розгорівся роман. Дмитро вирішив розкрити всі подробиці.

Дмитро Нагієв та Ольга Бузова працюють на одному каналі

Телеведуча Ольга Бузова і актор Дмитро Нагієв нерідко зустрічалися на знімальному майданчику, так як обидва задіяні в проектах каналу ТНТ. На початку грудня в Мережі була оприлюднена листування між знаменитостями, прочитавши яку, фанати зробили висновок, що зірок пов’язує щось більше, ніж дружба.

Судячи по деталях листування, Нагієв підтримував Ольгу, коли вона переживала труднощі в стосунках з чоловіком. Однак Дмитро звертався до Ольги у властивій йому ігровій манері, що викликало розмови про й зв’язок актора і телеведучої. Нагієв втомився від чуток в свою адресу, тому вирішив пояснити журналістам, як насправді йдуть справи.

«У той момент, коли в Ольги і її чоловіка йшов шлюборозлучний процес, думаю, я їй допоміг. З мене фіговий психолог, я перебуваю у тому віці, коли погано бачиш — краще чіпати. На сьогоднішній день ми з Олею знаходимося в теплих дружніх стосунках. Я б не став накручувати і називати наші відносини чимось більшим, ніж вони є насправді. І в теж час не став би применшувати їх», — зазначив зірка серіалу «Фізрук».

Нагадаємо, що в грудні минулого року Ольга Бузова оформила розлучення з чоловіком Дмитром Тарасовим. Телеведуча реаліті-шоу «Дом-2» не раз натякала, що причиною розладу в сім’ї могла стати інша жінка. «Якщо у когось проблеми в родині, мій столик з номером чотири, так що, підходьте. Якщо мені не зраджує пам’ять, а мені періодично змінює не тільки пам’ять…», — так пожартувала Бузова на одному із заходів, який вона вела після розставання з чоловіком.

Друзі і колеги всіляко підтримували зірку у важкий період. Нагієв зізнався Woman.ru, що Ольга зовсім не така, якою її бачать глядачі.

«Потрібно визнати, що багато в чому Ольга Бузова — це образ, хоча, звичайно, таргани в її голові продовжують бенкетувати», — поділився актор.

Сама Ольга розповіла в одному з інтерв’ю, що після оприлюднення переписки і скандалу навколо розлучення вона прийняла рішення менше говорити про особисте життя в соціальних мережах. Останнім часом Бузова зосереджена на роботі. Дівчина записала другу пісню, а також пройшла кастинг в театральну постановку «Чоловік нарозхват». Ольга Бузова перейшла дорогу відомій актрисі

«Зараз я зрозуміла, що знайти себе – це тільки початок шляху. Головне, на цьому шляху не втратити себе. Цього зі мною не станеться», — стверджує Ольга.

Читайте також: ВІРА БРЄЖНЄВА ПІДІРВАЛА ВСЮ МЕРЕЖУ СВОЇМ ВІДВЕРТИМ ВБРАННЯМ

Джерело.

facebook