fbpx
Breaking News
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Шоу-бізнес
Дмитро Шепелєв: “З літака Жанну виносив на руках”

Ведучий написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав “Жанна. Кохання і хвороба в історії життя Жанни Фріске”.

Через рік і п’ять місяців після смерті відомої співачки і актриси Жанни Фріске її цивільний чоловік, телеведучий Дмитро Шепелєв, зважився на несподіваний для багатьох крок. Перш стриманий в коментарях своє особисте життя, 33-річний Дмитро написав відверту книгу про спільне життя з коханою, яку назвав “Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске”. У продаж в Росії перші 20 тисяч примірників повинні надійти вже через тиждень, українським ж шанувальникам буде доступна електронна платна версія (приблизна ціна – 220 грн).

Напередодні виходу книги телеведучий опублікував в своєму блозі уривок з неї і поділився обкладинкою.

ПРО ПЕРЕЛІТ ЗА ОКЕАН. “Посадка. Чекаємо, коли вийдуть інші пасажири. Жанна вже настільки слабка, що не може піднятися з крісла літака і дійти до виходу. “Подайте коляску”, – благаю я. Крісло чекає нас біля виходу з літака. До нього десять кроків. “Ми не можемо, – відповідають мені американські асистенти. – Літак – територія Росії, нам заборонено входити. Вам доведеться йти самостійно”. Господи, як це нерозумно.” Дайте сюди! Чи не бачите, вона не може встати?” – “Вибачте, у нас інструкції”. Вчотирьох зі стюардами беремо Жанну на руки і несемо до дверей”.

ПРО КУМЕДНІ МОМЕНТИ. “У тому нескінченному мороці траплялося і веселе, про що зараз я згадую світло: як Жанна їхала з аеропорту в багажнику таксі; як я кутав її, коли ми збиралися в клініку – вона страшенно мерзла, – кілька курток, светрів, плед, одягав їй на ніс величезні темні окуляри. Вона була одягнена як капуста, як хокеїст в повному викладенні, не дай бог щось забути. Я і не уявляв, як можна натягнути стільки всього на одну людину. Траплялося, ми викочувалися з готелю і дуріли з інвалідного коляскою, виписуючи закарлюки на слизьких тротуарах; пили каву і цілувалися, навіть незважаючи на те, що сил ледь вистачало на годину “активного” життя на день. Як же було страшно, але при цьому щосекунди відчувалося: ми удвох”.

ПРО РЕАКЦІЮ СВІТУ. “Опинившись на увазі публіки в абсолютно безпорадному стані, Жанна, сама не усвідомлюючи, зробила, на мій погляд, щось надзвичайно важливе: змусила людей говорити про хвороби, про яку говорити, загалом, не прийнято. Ця особиста трагедія, коли відразу красива, успішна, найкраща жінка перетворюється з поп-ікони на пацієнта, з людини, якою захоплюються – на людину, яку жаліють, – нехай ненадовго, хай частково, але зняла табу зі страшною теми раку, перетворивши його з хвороби-прокльони на важку, але все ж просто хвороба”.

Нагадаємо, Жанна Фріске померла 15 червня 2015 року після двох років боротьби з раком мозку. Після смерті 40-річної зірки її син Платон (хлопчикові вже 3,5 року) живе з Дмитром Шепелєвим.

Читайте також: НЕДОМАЙДАН: ЧОМУ ПРОВАЛИЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ “МАСОВИХ” ПРОТЕСТІВ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post

facebook