fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Світ
До берегів Великобританії загрозливо наблизився флот РФ, – ЗМІ

У британських засобах масової інформації повідомляють, що кораблі військово-морського флоту Росії наблизились до берегів Шотландії.

Як повідомляє The Sun, неподалік Оркнейських островів російські бомбардувальники Су-27 провели навчальні вильоти з авіаносця “Адмірал Кузнєцов”.

Моряки Королівського флоту та країн-членів НАТО стежать за небезпечним переміщенням російського флоту.

Як повідомляє The Daily Mail з посиланням на представника Міноборони Великобританії, російські кораблі мають намір пройти через Дуврську протоку.

Як відомо, військово-морський флот Великобританії перебуває у бойовій готовності через кораблі Росії, відряджені до Сирії.

Читайте також: ОЛЬГУ ФРЕЙМУТ СИЛЬНО ВДАРИВ ДИРЕКТОР М’ЯСОКОМБІНАТУ

739642_1543052

Джерело.

Related Post

facebook