fbpx
життєві історії
Дочка й зять не спілкуються зі мною через те, що я більше не даю їм грошей. 15 років я була на заробітках в Італії й Іспанії. Прибирала, купала, мила, годувала, робила масажі… Купила дітям квартиру в обласному центрі, на машину додала велику суму. Рік тому повернулася, з мужчиною. Збереження витратила на ремонт своєї квартири, де ми тепер з ним живемо. Донька каже – він аферист

Після розлучення з чоловіком я поїхала на заробітки в Італію, покликала подруга. А що? Донька доросла, а мені картинку поміняти й підзаробити дуже треба було.

15 років я провела в Італії й Іспанії, лише іноді приїжджаючи додому.

Працювала важко: прибирала, купала, мила, годувала, робила масажі…

Зате купила дітям квартиру в обласному центрі, на машину додала велику суму. Об’їздила майже всю Європу.

Рік тому повернулася В Україну, з мужчиною. З Олександром, який теж багато років тому приїхав з на заробітки і лишився, познайомилися в Мілані, де я тоді жила і працювала. Почали зустрічатися, спалахнули почуття.

Разом ми вирішили повертатися додому.

В Олександра – ні рідних, ні житла, все лишив колишній дружині й дітям свого часу. Збереження, які ми обоє мали, прийняли рішення витратити на капітальний ремонт в моїй квартирі, яка весь цей час здавалася.

Так ми і зробили, тепер ми живемо в цій квартирі. І все б добре, якби не дочка з зятем.

По-перше, вони взагалі не дуже зраділи, що я покинула заробітки і приїхала назовсім. А тут ще й повідомила, що зароблене більше їм віддавати не буду, а витрачатиму тепер на себе і свою родину, бо ми з Олександром розписалися.

Виявляється, вони хотіли, щоб їхня донька, моя онучка Маринка, навчалася у приватній школі, але щоб за дорогий заклад платила я.

Коли вони зрозуміли, що я цього робити не збираюся, звели спілкування зі мною до мінімуму, а Олександра вони взагалі не визнають. Донька каже, що мій чоловік – аферист, і я ще від нього наплачуся.

Але, повірте, я доросла жінка і життя навчило мене розбиратися в людях.

Шкода, що з дочкою і зятем так вийшло, небо їм суддя, але я маю право пожити для себе, а не весь час тягтися на їхні квартири, машини й дорогі учбові заклади…

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!