fbpx
Інтернет
Домашні улюбленці здатні бачити покемонів

Японські геймери Pokemon GO виявили у своїх домашніх улюбленців особливу властивість – тварини відчувають та бачать віртуальних покемонів. Соціальні мережі вже кишять світлинами, на яких домашні улюбленці дивляться на місця, що на екрані смартфонів показують покемонів.

Цікавим є те, домашні улюбленці за допомогою інтуїїції відчувають де саме розміщується персонаж гри і роздивляються його з особливою зацікавленістю. Автори фото підписують їх жартома, зазначаючи, що якщо тварини бачать покемонів, то вони цілком реальні.

Pokemon GO-це гра, яка має елементи додаткової реальності. Суть гри заключається у тому щоб за допомогою покеболів ловити віртуальних покемонів. Принцип додаткової реальності використовують в іграх вже декілька років, але до виходу Pokemon GO жодна гра не була такою резонансною. Геймери грають у Pokemon Go всюди, навіть на побаченнях.

Вперше Pokemon Go встановили гравці Австралії, Нової Зеландії та США. Компанія побоювалась запускати гру одразу по всьому світу, оскільки це могло спричинити величезне навантаження на сервери. Та вже з середини літа японська компанія розширила географію гри.

В Україні офіційно гру ще не запускали, але українські гравці все одно обходять обмеження та встановлюють гру.

Фото зі сторінок користувачів Twitter
Фото зі сторінок користувачів Twitter

Джерело

facebook