fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Суспільство
“Донбас завжди був українським” – Лариса Кадочникова

Донбас завжди був українським. Потрібно робити все можливе, щоб повернулися ті території, які належать Україні.

Про це в інтерв`ю сказала 79-річна Лариса Кадочникова, народна артистка України.

“Коли я бачу на вулиці хлопців, одягнених у військову форму, без обох рук, молоді – 25-30 років, мені стає страшно. Як держава це допустила, що вони просять милостиню? Він син, чийсь внук. Для чого вони гинуть? Це страдалець, мученик!” – додає Лариса Валентинівна.

“Я багато їжджу на фестивалі. Саме по Сибіру. Люди там підходять до мене і плачуть. Ставлення Росії до України – унікальне. Люди говорили мені, що там, в Україні, живуть їхні родичі. Я від жодної людини не почула ненависті, злоби чи слів, що це ми винні. Навпаки, вони кажуть, що люблять нас, українців. Говорять, що нас посварили”.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ІЗ БЕНЗОПИЛОЮ НАПАВ НА ЛЮДЕЙ У ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ

Джерело.

Related Post

facebook