fbpx
Лайфхаки
10 продуктів, які ви напевно відкриваєте неправильно

Багато продуктів вкрай незручно відкривати. Вони розсипаються, розливаються, та й чого тільки з ними не відбувається. Можливо, причина в тому, що ми робимо це неправильно.

1. Фісташки

Щоб дістати з шкаралупи улюблені горішки, в хід йдуть зуби, нігті і підручні засоби. Але все набагато простіше. Досить взяти половинку шкаралупи, вставити її в щілину закритою фісташки і провернути.

2. Пакет соку

Логічно наливати сік з пакету, тримаючи його отвором ближче до склянки. Але щоб не розплескати напій, краще робити навпаки: горлечко повинно бути вище.

Якщо наливаєте сік по-старому, трохи вище горлечка проколіть ножем дірку в коробці, щоб туди поступало повітря. Тоді рідина не буде булькати і розливатися.

3. Сирки з начинками

Коли купуєш сирок з окремим відсіком для начинки, так і хочеться взяти ложку і перекласти добавку в сирну масу. Але виробники врахували цей момент і зробили складну упаковку. Вам залишиться тільки перевернути контейнер з поливанням на десерт.

4. Кава з «Макдональдс»

Ви звикли знімати кришку зі склянки або виламувати заглушку на кришці, що заважає пити каву ? Все набагато простіше: потрібно загнути її до упору, тоді вона зафіксується в поглибленні.

5. Банан

З якого боку чистити банан – предмет постійних суперечок. Кажуть, що правильно відкривати його, надломив хвостик, але зручніше робити це з іншого боку. Стисніть темний кінчик плоду і стягніть шкірку з двох сторін.

6. Tic tac

Кожному любителю Tic tac знайоме те почуття, коли намагаєшся дістати з упаковки одну цукерку, а висипається півпачки. Виявляється, дарма ми страждали. У кришечці є спеціальна виїмка. Потрібно тільки перевернути коробочку, тоді в ній виявиться одне драже.

7. Коробка з локшиною

Разом з японськими суші до нас прийшла і китайська локшина. Коробка, в якій продається локшина, – це не тільки упаковка. Її можна розгорнути і використовувати в якості тарілки. Якщо не все з’їдено, її можна скласти назад, щоб прибрати в холодильник .

8. Пакетик цукру

Цукор в стіках незручно відкривати у краю, та й не потрібно. Такі пакети придумали спеціально для того, щоб розривати їх посередині. Тоді весь цукор висипется в чашку, столик навколо буде чистим, а руки не будуть липнути.

9. Кокос

Головна драма всіх фільмів про виживання – спроби головних героїв відкрити кокос. Якщо потрапите на безлюдний острів або розпродаж кокосів в супермаркеті, шукайте на верхівці плоду три плямочки. Щоб випити сік, пробийте одне з них чимось тонким і гострим, потім вставте трубочку або вилийте сік в склянку. А щоб відкрити кокос, простукаєте плід по колу трохи вище середини ближче до цих крапок.

10. Чіпси

Відкривати пачку можна по-різному. Наприклад, відірвати куточок, розірвати верх або розкрити по всіх швах. Але щоб не вимазати все руки в маслі і приправах, є один перевірений спосіб. Покладіть пакет горизонтально, посередині зробіть дірочку і по колу відірвіть фольгу.

Читайте також: ПРОДУКТИ, ЯКІ ПОСИЛЮЮТЬ ВІДЧУТТЯ ГОЛОДУ

Джерело.

facebook