fbpx
Суспільство
Дороги великого українського міста з’явилися у Navizor

Інтерактивна карта аналізу стану доріг Navizor розроблена українськими фахівцями з Івано-Франківська. Сервіс має web-версію та мобільний додаток. Наразі на карту Navizor нанесено вже 480 доріг, що перебувають на балансі міста.

Дніпро нанесло свої дороги на інтерактивну карту автошляхів Navizor, котра крім іншого враховує дорожне покриття та якість автошляхів. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов. За допомогою системи Navizor жителі міста зможуть оцінювати стан доріг і переглядати всю інформацію про них.

Найближчим часом тут з’являться і решта 80 автошляхів. Navizor дає можливість залишати фотографії різних ділянок доріг і коментувати їхній стан. Таке оцінювання шляхів впливатиме на черговість їхнього ремонту.

“Сервіс дозволить залучити до контролю над дорогами велику кількість мешканців нашого міста. Кожен небайдужий зможе допомагати мерії стежити за їхнім станом, використовуючи власний смартфон. Це дуже важливо”, – сказав Борис Філатов.

В остаточному варіанті Navizor відображатиме індекс дороги, тип покриття, дату початку ремонту та його вартість, початок і кінець ділянки, ім’я балансоутримувача.

Читайте також: З’ЯВИЛОСЬ ВРАЖАЮЧЕ ВІДЕО ПОСАДКИ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ НА АВТОДОРОГУ

Джерело.

facebook