fbpx
Breaking News
Кекс з шинкою, оливками та вином: коли немає часу для приготування їжі, то дуже виручає такий заздалегідь приготовлений м’ясний кекс
Ось яка участь чекає вчителів-пенсіонерів: подробиці розповіла міністр освіти.
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Світ
Друзям України і Києву варто набратися терпіння з Трампом – Картер

За його словами, потрібно чекати провалу нового так званого націоналізму-реалізму, який приречений через свої внутрішні протиріччя.

Друзям України і Києву варто набратися терпіння з новим президентом США Дональдом Трампом. Про це в статті для Atlantic Council пише американський міністр оборони Еш Картер.

Зокрема, Картер зазначає, що Трамп неодноразово хвалив російського авторитарного президента Володимира Путіна, з яким хоче вступити в союз.

“Які угоди адміністрація Трампа укладе заради “національних інтересів”? А що, якщо його ідеї про “знову велику” Америку синхронізуються з баченнями Путіна про те, як зробити великою Росію? Привіт, сфери впливу! Прощай, просування демократії”, – пише Картер.

Перша порада американського міністра оборони друзям України – бути терплячими. Зовнішня політика Трампа в його перший рік роботи може дуже відрізнятися від тієї, яку він проводитиме у другій або третій рік. Це пояснюється тим, що члени його команди будуть конфліктувати один з одним.

За його словами, потрібно чекати провалу нового так званого націоналізму-реалізму, який приречений через свої внутрішні протиріччя. Президент Трамп може змінити свій курс, якщо зрозуміє, що його обіграли.

Читайте також: РОСІЯ НЕ ПІДЕ НА ПОСТУПКИ УКРАЇНІ В ПИТАННЯХ ПОСТАВОК ГАЗУ – МІНЕНЕРГЕТИКИ РОСІЇ

Джерело.

Related Post

facebook