fbpx
Бізнес
ДТП на Ferrari змусило мільйонера роздати всі гроші бідним і оселитися в фургоні

Бізнесмен і мільйонер відмовився від життя в стилі плейбоя і всіх своїх грошей після того, як потрапив у страшну аварію. Сидячи у в’язниці, чоловік задумався, на що він витрачає своє життя, і вирішив повністю змінити себе.

38-річний мільйонер Мацці думати завжди жив на широку ногу, розкидаючи гроші і змінюючи кожен день жінок. Бізнесмен з Дамаска (Сирія) виріс в Бразилії і Дубаї і заробив мільйони, займаючись веб-дизайном, маркетингом і нерухомістю. Але головною його мрією був новенький “Феррарі”.

Я купив “феррарі” і подумав, що досяг всього, чого хотів. Я почав влаштовувати божевільні вечірки, але через два тижні я потрапив в автомобільну аварію, де зіткнувся з п’ятьма автомобілями. Я заснув, і моя машина опинилася під пікапом.

У перший ранок у в’язниці Мацці зустрів батька свого друга, з яким він був знайомий ще 15 років тому. ще будучи маленьким хлопчиком, Мацці завжди хотів бути схожим на цього чоловіка, в гаражі якого стояло як мінімум п’ять дорогих іномарок.

Цей хлопець дав мені матрац і подушку, і я пам’ятаю, як сидів на них і думав, що це все, що у мене є прямо зараз. Я був таким же, як і всі інші тут. Я не був тим крутим Мацці, як я думав весь цей час.

Ці думки і спонукали Мацці почати свою довгу подорож. Чоловік покинув Дубай і в одному з клубів Бразилії зустрів кохання всього свого життя. Одна з дівчат розповідала про те, як вона працювала добровольцем в Конго після лікування від лейкемії. Це була Мілена. Після зустрічі з нею Мацці зрозумів, що в першу чергу люди потребують часу, а не грошей.

Однак незабаром у Мілени розвинувся рак молочної залози, їй повинні були зробити подвійну мастектомію і трансплантацію кісткового мозку. Мацці витратив близько 700 тисяч доларів на її лікування, що надихнуло його зайнятися цим більш серйозно. Він купив прилеглу територію центру профілактики раку в Куритибі і уклав угоду, згідно з якою 50% його доходів будуть покривати лікування бідних людей.

Бажання Мацці допомогти людям по всій Південній Америці змусило витратити його весь свій статок, і тепер він живе у фургоні “Фольксваген” або ночує в своєму ресторані або магазині.

Коли я покинув Дубай, у мене було близько трьох мільйонів доларів, я витратив близько одного мільйона на землю і нерухомість, а інші два пішли на лікарняні рахунки за лікування раку моєї дружини і на мою автомобільну аварію.

Читайте також:Медики застерігають: не відчиняйте навесні вікна

Джерело.

facebook