fbpx
Україна
“Дуже шкода”: в Яндексі прокоментували заборону їх сервісів в Україні

Заборона російських сайтів не зробить негативного впливу на Яндекс, але торкнеться мільйонів українців і тисяч українських організацій. Про це заявила прес-служба компанії.

“На жаль, рішення про санкції стосується не тільки нас. Це санкції проти 11 мільйонів українських користувачів, які щомісяця вибирають наші сервіси, і проти тисяч українських організацій, які використовують наші технології і сервіси для розвитку своїх бізнесів”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що Яндекс розвиває свої сервіси для України з 2005 року. Це і пошуковик, і карти українських міст, навігація, освітні проекти і десятки інших проектів.

“Весь цей час наша українська команда працює в суворій відповідності до законодавства України, вкладає всі свої зусилля в створення якісних продуктів”, – запевняють в компанії.

При цьому в прес-службі зазначили, що бізнес групи компаній Яндекса дуже великий, і санкції не матимуть на нього негативного впливу.

“Але ми вважаємо Україну важливою частиною нашої роботи і шкодуємо, що санкції зводять нанівець всі багаторічні зусилля нашої команди. Головний потерпілий від санкцій – це український користувач. Дуже шкода”, – підсумували в Яндексі.

Читайте також: ЯНУКОВИЧ ЗАЯВИВ, ЩО ПІДГОТУВАВ ПИТАННЯ ДЛЯ ДОПИТУ ПОРОШЕНКА ТА ІНШИХ ЧИНОВНИКІВ

Як повідомлялося, сьогодні президент Петро Порошенко підписав указ про введення санкцій проти Росії.

Як сказано в доповненні до указу президента, прийнято рішення заборонити інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru” (Www.mail.ru) і соцмереж “Вконтакте” (www.vk.com) і ” Однокласники “(www.ok.ru), а також до ряду сервісів російського порталу yandex.ru та інших російських ресурсів.

Зазначається, що дія санкцій проти російських інтернет-ресурсів розраховане на три роки.

Джерело.

facebook