fbpx
поради
Два кільця на безіменному пальці. Що б це значило?

Іноді на безіменному пальці у жінки можна помітити два кільця. Явище хоч і рідкісне, але в нашому житті зустрічається.

Природно, відразу виникає питання: що б таке могло означати? Чи не означає це, що дівчина взяла на себе образ «турецького султана» і має кілька чоловіків?

Не дай вас Бог навіть подумати таке. Наші жінки не здатні порушити здавна заведений канон, і вірні тільки одному чоловікові, за якого вийшли заміж і з яким обмінялися обручками. Джерело

Але тоді чому деякі жінки носять два кільця на безіменному пальці, що вони означають?

Зазвичай два кільця можна побачити на жінці – вдові. Життя не буває без печалей. Одного разу, на якомусь етапі, один з подружжя залишає світ земний, і переходить в інший вимір.

А другий одягає собі на палець його кільце як пам’ять про нерозривний духовний зв’язок між подружжям.

Читайте також: Подружжя по черзі йдуть з дому, а на вигляд щаслива сім’я

Але і не тільки носіння двох кілець можна розтлумачити, як сумна подія. Два кільця носять на безіменному пальці і в наслідок радісних подій.

Наприклад, одне кільце – це подарунок від коханого в день заручин. Дівчата настільки звикають до носіння цього заповітного колечка, що не знімають його і після весілля, коли на палець одягається вже обручку: колечко, колечко, тепер невільно сердечко.

На пальці можна іноді помітити і три кільця, якщо чоловік і жінка після РАГСу повінчалися в церкві.

Але три кільця – це вже рідкість. У деяких країнах третім кільцем на пальці є каблучку, подаровану в честь річниці весілля.

У народі існують різні повір’я з приводу того, чи можна носити відразу кілька кілець на обручку пальці. З цього приводу існують кілька думок.

Одні екстрасенси кажуть, що це погана прикмета: чоловік буде змінювати. Інші, навпаки, вітають таке носіння кілець, вважаючи, що це прикмета духовної близькості двох сердець.

Вінчальне кільце по стародавнім звичаєм носять на лівій руці. Але жителі православної віри одягають його на праву руку, адже саме нею вони осяяли себе хресним знаменням.

Є ще кілька міркувань, за якими на палець одягають два кільця. Наприклад, колечко ви отримали в подарунок, але воно на вас завелика, хоча і дороге серцю.

Щоб його не втратити, ви одягаєте його першим, а друге кільце, яке за розміром, буде утримувати його на пальці.