fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Події
Двох покинутих немовлят знайшли просто посеред вулиці в Одесі

Невідомі матері залишили двох майже щойнонароджених малюків на вулиці.

Першим знайшли хлопчика Іванка у суботу на території міської дитячої лікарні. Дитину залишили на вулиці у звичайній господарській сумці. Туди ж сховали підгузки і речі. Ім’я малюка дізналися з записки, яка була поруч з дитиною.

А дівчинку Аню знайшли охоронці на тій же вулиці в неділю, поряд з іншою лікарнею. З її здоров’ям гірше. Дитині всього кілька годин і у неї переохолодження.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ХОЧУТЬ СКОРОТИТИ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ

За Анею поки наглядатимуть у реанімації, а от Іванка швидше за все переведуть в інше відділення. І щойно підготують усі – відправлять до дитячого будинку. Якщо “горе-матерів” знайдуть, їх чекає позбавлення волі на 3 роки.

Джерело.

Related Post