fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Україна
Дитина померла від ГРВІ у Львівській області

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській, а найнижчий – у Тернопільській областях.

В Україні одна дитина померла в результаті гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ).

Смерть зафіксована у Львівській області, повідомляє Міністерство охорони здоров’я в щотижневому інформаційному бюлетені “Грип та ГРВІ в Україні”.

“На 43-му тижні 2016 року в закладі охорони здоров’я Львівської області, яку притягнуто до проведення дозорного епіднагляду, зареєстрований летальний випадок дитини, за даними вірусологічних досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції визначено РНК вірусу”, – відзначають соціалісти.

Нагадаємо, згідно з повідомленням міністерства, в Україні за тиждень з 24 по 30 жовтня 2016 року на грип та ГРВІ захворіли 162 689 осіб, з них більше 66% – діти у віці до 17 років.

За віковою структурою переважає захворюваність серед вікових груп 5-14 і 0-4 років.

Темп приросту захворюваності серед дорослих знизився на 2,4%, а серед дітей до 17 років збільшився на 2,1%. Найбільше хворих зареєстровано в Київській, а найменше – в Тернопільській областях.

Читайте також: ГРОЙСМАН ЗБИРАЄ КАБМІН НА ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Джерело.

 

Related Post

facebook