fbpx
Breaking News
Президент Володимир Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для дітей переселенців: що необхідно знати.
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Світ
Дизайнер Мішель Обами відмовилася одягати Меланію Трамп

Софі Тіллет закликала своїх колег підтримати її.

Американський дизайнер Софі Тіллет, в наряд якої раніше красувалася перша леді США Мішель Обама, заявила у відкритому листі, що відмовляється співпрацювати з Меланією Трамп – новою першою леді США, і закликала своїх колег зробити те ж саме.

“Бренд Sophie Theallet виступає проти будь-яких форм дискримінації та забобонів. Наші дефіле і рекламні кампанії завжди були вираженням різноманітності і відображенням світу, в якому ми живемо”, – написала дизайнер.

“Як людина, яка прагне до різноманітності і особистої свободи, а також поважає будь-який стиль життя, я не хочу брати участь у створенні одягу для майбутньої першої леді США або будь-яким чином асоціюватися з нею. Просував її чоловік у своїй президентській кампанії, не сумісні з тими цінностями, з якими ми живемо. Я закликаю своїх колег-дизайнерів зробити те ж саме”, – додала вона.

cwqbfmoxeaa13tp_01

За словами Софі, хоч вона і розуміє, що не варто змішувати політику і творчість, по-іншому вона в даній ситуації вчинити не може: “Я добре розумію, що нерозумно втручатися до політики. Але у мене сімейна компанія, і тут йдеться не тільки про гроші. Ми цінуємо нашу творчу свободу і прагнемо до гуманності, свідомості і етичності”.

Сама Софі – іммігрантка, і стверджує, що її погляди на майбутнє просто не збігаються з політикою Трампа. Тіллет також підкреслила, що раніше Америка для неї була країною можливостей, де можна реалізувати свій потенціал.

Дизайнеру доводилося одягати Мішель Обаму, і Софі запевнила, що для неї це було великою честю.

1479473081

Передплатники Софі сприйняли лист по-різному. Одні хвалили її за позицію, інші посміялися над тим, що дизайнер “загордився собою”.

Бренд Sophie Theallet ще дуже молодий, але його вже оцінила не тільки Мішель Обама, а й відомі зірки. Наприклад, Кім Кардашьян.

Читайте також: АМЕРИКАНЕЦЬ ВИРІШИВ СКУПАТИСЯ В ТЕРМАЛЬНОМУ ДЖЕРЕЛІ І РОЗЧИНИВСЯ

Джерело.

Related Post

facebook