fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Україна
Експерт зробив невтішний прогноз для України

Старший науковий співробітник Європейської ради міжнародних відносин проаналізував хід системних реформ в Україні за останні два роки.

Звіт, підготовлений за сприяння посольства Швеції в Україні, Густав Грессель представив широкій публіці в Києві в четвер, 6 жовтня, пише delo.uа.

“Євросоюз повинен відверто і чітко говорити про недоліки реформ в Україні та публічно називати імена тих українських політиків, які несуть відповідальність за їх гальмування. Тільки таким чином можна досягти істотного прогресу в процесі реформ”, – до таких висновків дійшов автор аналітичного звіту “Як Європа підтримує транcформацію України”.

Аналітик приходить до висновку, що вже наприкінці 2015 року стало зрозуміло – момент істини для реформ, який виник в Україні відразу після подій на Майдані, пройшов. На його думку, вина за затримку реформ частково лежить на президенті Порошенко і екс-прем’єр-міністра Яценюка.

“Старі звички у веденні політики повернулися, вікно можливостей для швидких і радикальних змін в Україні, схоже, закрилося”, – вважає експерт.

Євросоюз і його країни-члени надавали і надають українським реформам фінансову та експертну допомогу. Однак, як зауважив посол Швеції в Україні Мартін Хагстром, який взяв участь в презентації звіту, європейським партнерам і донорам дуже важливо бачити в Україні людей, відданих реформам, особливо в регіонах.

Проаналізувавши реформування всіх секторів економіки України, експерт вважає найбільш успішними зміни в оборонному, банківському та сільськогосподарському секторах, проте він різко критикує темпи судової та адміністративної реформ.

Грессель вважає, що процес модернізації України буде довгостроковим проектом. Причини цього – зарегульованість, хаотичний розподіл ресурсів, дублювання повноважень, а також надмірні пільги для державних службовців.

“ЄС слід запастися терпінням і силами, оскільки процес реформ в Україні триватиме мінімум десять років. Однак, незважаючи на це, реформи в Україні – не безнадійна справа, а трансформація цієї країни на демократичну державу з ринковою економікою не приречена на провал”, – заявив Грессель під час презентації звіту.

Читайте також: МВФ шокував українців прогнозом по зарплатах

Джерело

Related Post

facebook