fbpx
Україна
Елітні авто, шикарна квартира і коханка: як живе новий глава “Укрзалізниці”

Глава правління «УЗ» живе в елітній квартирі на Печерську разом з коханкою, їздить на дорогому Мерседесі, і отримує нечувану зарплату, не показуючи результатів .

 У своїх перших інтерв’ю українській пресі Войцех Балчун говорив, що відчуває себе некомфортно в розкішних інтер’єрах кабінетів на вулиці Тверській. «Я хочу керувати, а не панувати», – говорив керівник «УЗ».

Але через два місяці поляк повністю адаптувався до української розкоші за бюджетні гроші. «Залізна правда» вивчила побут головного залізничника України і з’ясувала, що живе він куди краще переважної більшості своїх підлеглих.

Поки дружина не знає

Балчун приїхав в Україну не один. Крім десанту менеджерів, вміло посаджених паном Войцехом на ключові посади в «УЗ», до Києва приїхав і польський ескорт у вигляді коханки, яку Балчун призначив своєю помічницею.

44-річна Вероніка Марчук-Пазура народилася в Києві і переїхала до Польщі в 20-річному віці. Свою кар’єру починала як танцівниця-стриптизерка в нічному клубі курортного Сопота на Балтійському узбережжі.

Незабаром Вероніка вдало вийшла заміж за популярного актора Цезарія Пазура. З чоловіком вони випустили телесеріал, де Вероніка знялася в декількох еротичних сценах.

У 2007 році вони з чоловіком розлучилися після 12 років шлюбу, нібито через те, що він почав заважати її кар’єрі.

За даними польських ЗМІ, свого часу Марчук-Пазура сильно допомогла Войцеху Балчуну, в розкручуванні його рок-групи «Хімія». Тоді у парочки зав’язався бурхливий роман, вінцем якого стало повернення Марчук до Києва разом з Балчуном, який залишив дружину з родиною в Варшаві .

Глава правління «Укрзалізниці» не скупиться на подарунки своїй пасії. Одним з перших його вимог на новій посаді стала покупка двох нових телефонів iPhone 6s Plus, вартістю понад 1 тис. Дол кожен, для себе і помічниці. Після декількох тижнів проживання в готелі Intercontinental (від 8500 до 24 000 грн / добу), для парочки зняли елітну квартиру на Печерську по вулиці Щорса.

Хоча нове житло Балчуна і знаходиться недалеко від офісу «Укрзалізниці», пішки він на роботу не ходить. За Войцехом і Веронікою приїжджає такий же Mercedes Benz, як хотів глава НАК «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

В останні дні в офісі на Тверській ходять чутки, що Балчун хоче відкликати з оренди наявний в розпорядженні держкомпанії елітний автомобіль «Майбах».

Загалом, скромності поляку не позичати. У Києві він бере від життя все, тим більше, що розкіш ця дістається за рахунок фірми. І отримує при цьому один з найвищих окладів в держсекторі.

Як повідомляв міністр інфраструктури Володимир Омелян, ставка Войцеха Балчуна становить 463 тис. Грн на місяць (близько $ 18.5 тис / місяць, або $ 222,24 тис / рік) без урахування бонусів.

Раніше екс-міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус говорив, що розмір зарплати глави правління «УЗ» може досягати 1,5 млн дол на рік, якщо він буде виконувати KPI (англ. Key performance indicators – ключові показники ефективності). Ось тільки робити це, і відпрацьовувати бюджетні кошти Балчун поки не поспішає …

Читайте також:ТОП 5 САМИХ ДОРОГИХ МАШИН УКРАЇНСЬКИХ ДЕПУТАТІВ

Джерело.