fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Світ
Евакуація Медведєва з російського форуму “підірвала” інтернет

Через удари від короткого замикання захід терміново перервали і вивели всіх учасників із залу.

Сьогодні в російському Сколково стався кумедний випадок: форум з інновацій в РФ був перерваний через дивні удари в залі. До слова, в заході брав участь прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

За попередньою інформацією в залі сталося коротке замикання, після чого почалося загоряння, зал заповнився димом. Всіх учасників форуму терміново евакуювали з метою безпеки.

У соціальних мережах користувачі жартують, що в Сколково приплив паруючий російський авіаносець “Адмірал Кузнєцов”, а саме коротке замикання вказує на рівень російських інновацій.

Нагадаємо, нещодавно в інтернеті сміялися з російського авіаносця “Адмірал Кузнєцов”, який задимів весь Ла-Манш.

Читайте також: ПОРОШЕНКО І РЮТТЕ ОБГОВОРИЛИ ДОЛЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНА-ЄС

Джерело.

Related Post