fbpx
Інтернет
Facebook відсікатиме провокаційні новини у стрічці

Facebook змінить алгоритм новинної стрічки для боротьби з провокаційними заголовками. Про це повідомляє УНІАН.

Численні скарги користувачів змусили соціальну мережу змінити механізм складання новинної стрічки. Користувачі були незадоволені тим, що заголовки статей вводять в оману або не містять ключову інформацію, змушуючи читача клікнути.

Неінформативними та провокаційними заголовками вважають такі, як: “Вона заглянула під диванну подушку і побачила це… Я був в шоці!”, “Собака облаяла листоношу, його реакція була незрівнянна” , “Він поклав часник в черевики, перед тим як лягти спати, в те, що сталося далі, неможливо повірити”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарядка із зіркою: апетитна Кім Кардашьян показала, як качає попу (відео)

Компанія виділяє два типи “клікбейт” (від слів “Click” (клікнути) і “Bait” (принада)) заголовків.

Це заголовки, які не дають заздалегідь зрозуміти зміст матеріалу (“Ви не повірите, хто спіткнувся і впав на червоній доріжці”) і заголовки, які перебільшують значущість нотатки (“чи Правда, що яблука шкідливі для вас?”).

Компанія проаналізувала десятки тисяч подібних матеріалів, і створила алгоритм, що працює за аналогією зі спамфільтром в електронній пошті. Він може виявляти фрази, що часто зустрічаються в клікбейт-заголовках і визначати сторінки, які регулярно публікують подібні замітки.

Тепер публікації сайтів і сторінок у соцмережі з поганою рекомендацією рідше з’являтимуться в стрічках користувачів.

Джерело

facebook