fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Шоу-бізнес
Фанати в сльозах: Лоліта вразила своїм зізнанням

Співачка боїться, що пелюшки і коляски зведуть з розуму її чоловіка.

За словами Лоліти, її чоловік хотів би сина. Однак артистка боїться, що пелюшки і коляски зведуть її з розуму. Єдиній дочці Лоліти Мілявської 18 років – Єва закінчує школу.

“У ній є те, чого не було у мене в її віці. Самодостатність, – зазначила співачка. – Нещодавно дочка розповіла, як її однокласниці ходили до ресторану, пили вино. “А ти чого не пішла?” – питаю. “Нецікаво”, – відповідає. Цієї миті я сама собі сказала: “Згадай, Мілявська, як ти в 15 років стояла за рогом школи і смолила сигаретку, поки хтось із вчителів не спалив. Як з однокласниками скидалися по 20 копійок на перше спиртне…”

Артистка шкодує, що не народила другу дитину. “Двоє дітей – це прекрасно. Коли ти підеш (а всі підуть рано чи пізно), вони залишаться разом. Ось про що я дуже сильно шкодую”, – пояснила Лоліта.

Багато колег Лоліти за сценою вдавалися до сурогатного материнства. “Я теж про це думала, а потім згадала, що працювати не кину. Значить, з’явиться няня, а це чужа людина. Моя мама вже не потягне, та й гріх на неї таку відповідальність покладати – дитина повинна бути з батьками. Мене розчулює чоловіча позиція в цьому відношенні. Дімка мені одного разу каже: “Я так хотів би сина, водив би його на корт!” Я сміюся: “Спочатку року чотири – пелюшки, коляски, хвороби, безсонні ночі, які зведуть мене з розуму, і лише потім ти зможеш піти з дитиною на корт”, – каже зірка.

Читайте також: ЮРІЙ ГОРБУНОВ РОЗПОВІВ ПРО РОМАНТИЧНІ ПОДАРУНКИ ВІД КАТЕРИНИ ОСАДЧОЇ

Джерело.

Related Post