fbpx
Шоу-бізнес
Фіналістка “Супермодель по-українськи” завела роман із Вадимом Олійником

Даша Майстренко стала актрисою і зіграла головну роль в кліпі.

Фіналістка третього сезону реаліті “Супермодель по-українськи” знялася в кліпі у Вадима Олійника. Даша Майстренко спробувала себе в новій справі – вона стала актрисою і зіграла головну роль в кліпі на нову пісню Вадима Олійника “Зупинися”.

“Я дивився третій сезон “Супермодель по-українськи” і відразу помітив, що Даша виділяється серед інших дівчат. Ми колективно вирішили запросити її на зйомки. Кастингу не було, але перед зйомкою ми зустрілися, поспілкувалися, – розповів Вадим. – Даша Ши, яка виступила режисером кліпу, поговорила з нею, і ми зрозуміли, що це саме та людина, яка нам потрібна”.

Експерт проекту “Супермодель по-українськи” Сергій Нікітюк, який після закінчення реаліті став менеджером Даші, був трохи спантеличений сценарієм. “Чесно кажучи, коли я переглянув сценарій, він мене трохи збентежив. Постільна сцена, сварки. Я його відправив Даші і сказав, що рішення за нею”, – розповів Сергій.

Сама Даша не відразу зважилася на роль, яку їй запропонував Вадим Олійник, але все ж таки ризикнула. “Коли я прочитала сценарій, мені стало трохи не по собі. Адже головна героїня весь час плаче, істерить, у неї дуже багато проблем. Я її з собою як-то зовсім не асоціювала. Переживала, але мені було дуже цікаво, і я погодилася , – зізналася Даша. – Під час зйомок мені працювалося легко і комфортно. У результаті все вийшло дуже добре”.

Читайте також: КОЛГОТКИ В СІТКУ І ЗОЛОТЕ БОДІ: НАТАЛІЯ МОГИЛЕВСЬКА ЗДИВУВАЛА ВІДВЕРТИМ ОБРАЗОМ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook