fbpx
Цікаве
Фото, яке краще за слова говорить про Трампа і Обаму

Нинішній президент США показав мільярдерові, хто є хто

Під час передвиборної гонки в США кандидат у президент Дональд Трамп не раз кидав камінь в город чинного глави Сполучених Штатів Барака Обами, проте в мережі з’явилося фото, де гранично ясно без слів, хто є хто.

У мережі з’явилося фото, на якому Обама під час сильного дощу пожертвував місцем під парасолькою заради своєї дружини Мішель.

У випадку з Трампом, хоч і не було дощу, а замість нього, ймовірно, спекотне сонце, джентельменством мільярдер не відзначився, не пустивши під парасольку свою пасію.

“Іноді одне фото говорить про людину більше ніж всі зняті про нього рекламні ролики і написані рекламні статті. Різниця, як то кажуть, видно неозброєним оком”, – так прокоментував фото народний депутат Борислав Береза в Facebook.

Обама і Трамп не раз вплутувалися в обопільні звинувачення один одного. Так, Обама заявляв, що кандидат в президенти не володіє необхідними якостями, щоб управляти країною. Також американський президент заявляв, що частина пропозицій, які викладає Трамп, є зрадою американських цінностей.

У свою чергу мільярдер також дозволив собі на адресу Обами кілька образливих слів. Трамп розкритикував нинішнього лідера країни Барака Обаму за те, що той недостатньо різко відреагував на наданий йому прийом на саміті G20.

Також він розкритикував політику Обами по Україні і назвав катастрофою два президентські терміни нинішнього президента.

Трамп і Обама

Читайте також: Наступник Путіна поверне Крим Україні

Джерело

facebook