fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Спорт
ФОТОФАКТ. Височенний баскетболіст помірявся зростом із мініатюрною гімнасткою

Дірк Новіцкі зробив фото з Сімоною Байлз

Форвард “Далласа” Дірк Новіцкі вирішив довести, що великі атлети можуть мати будь-які зріст і вага, і зробив фото з чотирикратною олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 з спортивної гімнастики Сімоною Байлз.

При зрості в 213 см Дірк і так є дуже високою людиною, проте в парі з мініатюрною Сімоною німецький баскетболіст виглядає просто гігантом.

foto

Джерело

Related Post