fbpx
Шоу-бізнес
Ведучий Олександр Педан вдруге став татом

Напередодні Нового року, 26 грудня, у Олександра Педана народився син. Малюка назвали Марком. Ведучий дуже щасливий, що здійснилася його заповітна мрія. “Ми не кричали про те, що у мене буде дитина, не хотіли, щоб про це дізналися маси, – говорить Олександр Педан. – Це суто наша історія”.

Марку всього кілька місяців, а люблячий батько вже марить про те, як поставить сина на сноуборд і буде вибирати йому найкращі дошки для серфінгу. Як вони разом підкорять нові гірські вершини і океанські хвилі. Ведучий зізнався, що мріючи про народження хлопчика, він навіть пішов на хитрість і уклав угоду з дочкою Лерою.

“Мені здалося, що одного мого бажання може не вистачити, – зізнається Олександр Педан в інтерв’ю журналу “Viva”. – Але я був упевнений, що дитячі мрії обов’язково збуваються. Тому підійшов до доньки і кажу: “Лєро, якщо в мене буде син, а в тебе братик, то отримаєш McBook Air, як у мами”. Може бути, це проти правил, але я реально купив дитячу мрію. На що Лера дуже швидко відреагувала: “Боже, тато, як я хочу братика!” І вона почала малювати якісь дитячі дошки бажань, Дідові Морозу листа писати. І це спрацювало! У нас народився син, а я подарував Лері обіцяний ноутбук”.

Читайте також: ВАГІТНА ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ЗДИВУВАЛА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

facebook