fbpx
Політика
Геращенко розповіла, чому учасники переговорів України в Мінську незручні для ОБСЄ

За словами віце-спікера вже півтора року від українських переговірників в мінських групах намагаються позбутися
Представники України на мінських переговорах по врегулюванню конфлікту в Донбасі є незручними для ОБСЄ, заявила перший віце-спікер Верховної Ради України, представник Києва в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

“Уже півтора року від українських переговірників в мінських групах намагаються позбутися росіяни, їх маріонетки з ОРДЛО, ми незручні ОБСЄ, тому що так жорстко відстоюємо проукраїнську позицію. Ми цінуємо життя кожного українця, ми б’ємося за дотримання режиму тиші і звільнення заручників” – заявила вона.

Читайте також: ПОЛЬЩА ЗРОБИЛА КАТЕГОРИЧНУ ЗАЯВУ ЩОДО ОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ

“Ми вимагаємо від ОБСЄ чергування 24 години на добу і їх доступу для моніторингу ситуації на україно-російському кордоні. Часто на мінських групах ці люди працюють один проти п’яти”, – написала Геращенко.

Крім того, Геращенко негативно висловилася щодо кримінального переслідування українських переговірників в Мінську.

“Ми звикли, що політики критикують мінський процес, нічого не пропонуючи натомість. Тепер деякі українські політики пропонують позбутися від українських переговірників через відкриття кримінальних справ в ГПУ. Тому що виникає велике питання: а чи готові і надалі наші волонтери від дипломатії – переговорники їхати в Мінськ і вести важкі дипломатичні переговори, коли за нашими спинами не тил, а ворожий загін”, – зазначила вона.

Джерело.

Related Post

facebook