fbpx
Економіка
Головна Економічні новини Економіка Розенко визнав несправедливість пенсійних виплат в Україні

“Осучаснення” пенсій є одним із пріоритетних проектів уряду, проте на його реалізацію потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Безумовно, несправедливість у виході на пенсію у нас є. І це питання так званого осучаснення пенсії. На сьогоднішній день я можу сказати, що це буде один з перших проектів уряду, які ми будемо намагатися реалізувати в соціальній сфері в 2017 році. На осучаснення пенсій нам потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн в залежності від механізмів осучаснення – зараз у нас є дві моделі”, – розповів Розенко.

За його словами, Кабмін розраховує на позитивний для Пенсійного фонду ефект від підвищення “мінімалки”.

“Ми дуже розраховуємо на легалізацію, на те, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн дасть нам додатковий ресурс до Пенсійного фонду. Ми його направимо в першу чергу саме на осучаснення, щоб вирівняти ситуацію в умовах пенсійного забезпечення тих людей, які виходили на пенсію 7, 10, 15 років тому, і людей, які виходять на пенсію сьогодні”, – пояснив Розенко.

“Несправедливість є. Ми про це знаємо. І знову-таки кажу, що програма осучаснення записана в планах уряду”, – підсумував віце-прем’єр.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року Україна виросла мінімальна зарплата – до 3200 грн. Слідом за “мінімалкою” Кабмін в новому році обіцяє підняти і пенсії – в середньому на 300 грн.

Читайте також: НОВІ ЗАРПЛАТИ ЗМІНЯТЬ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ: КОМУ І КОЛИ ВИПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ

Джерело.

facebook