fbpx
Події
Гори забрали життя уродженця Тернополя, осиротивши двох донечок

Під час сходження на Ушбу в  Сванетіі, що в Грузії, загинуло четверо альпіністів.  Серед них – 46-річний громадянин Ізраїлю Борис Гурфінкель, репатрійований з Тернополя.

“..Як написати про те, що не стало друга….Перед очима промайнули роки…Юність,студентські роки…Життя розводить нас: по різних містах і країнах,але є щось таке,що тримає нас купи…”, – написала на своїй сторінці в соцмережах тернополянка  Наталя Орищак. –

 

Спільно з Борисом на гору піднімався ще один ізраїльтянин, а також росіянин і швед. Зв`язок з альпіністами пропав ще 4 серпня, а тіла загиблих грузинські рятувальники знайшли 6-го. Пошуки утруднились через погані погодні умови. На думку рятувальників, альпіністи зірвались з великої висоти, ймовірно, через страховку, що обірвалась.

Читайте також: В ІСПАНІЇ СТРАШНА ДТП З СІМ’ЄЮ УКРАЇНЦІВ (ФОТО)

Борис Гурфінкель народився в Тернополі та начався у нині ТНПУ ім. В Гнатюка. До Ізраілю був репатрійований у 21 рік. Жив у кібуцє Мішмар ха-Емєк. Викладав фізику, математику та програмування.

  • “Борис був легендарним учителем з унікальним поєднанням професійних знань, гумору і благодаті. Він був дуже освіченою людиною. Це важка втрата. Я приношу співчуття його родині та всім, хто знав Бориса”, – зазначила “7 каналу” глава регіональної ради Мегіддо Іцик Холевскі

Борис Гурфінкель залишив після себе дружину і двох дочок – Еммі лише 3 місяці, Авігаль – 4 роки.

Джерело.

facebook