fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Гройсман проведе закриту зустріч із “радикалами”

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у вівторок, 4 вересня, зустрінеться з фракцією Радикальної партії.

Про це в кулуарах повідомив лідер “радикалів” Олег Ляшко.

“Цілу низку зауважень до бюджету ми сьогодні озвучимо прем’єр-міністру”, – сказав Ляшко.

Читайте також: ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ПОПЛИВЛО ВУЛИЦЯМИ

Він зазначив, що це робоча зустріч. Вона буде закритою від преси.

“Після завершення зустрічі поінформуємо громадськість про результати. Кожному скажу, чи прем’єр глухий, сліпий чи німий. Або ж почув, зробив висновки і щось пообіцяв”, – додав головний “радикал”.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до 1 грудня Верховна Рада має прийняти закон про держбюджет на 2017 рік.

Джерело.

Related Post

facebook