fbpx
Політика
Гройсман розповів про головне джерело своїх доходів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що має основний дохід за рахунок здачі в оренду величезної кількості нерухомості. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу Eспресо.TV.

За його словами, в 90-ті роки він придбав за невеликою ціною багато нерухомості, яка тепер працює на нього.

“Тоді, коли, можливо, хтось заробляв кошти і просто їх не використовував, я розвивав бізнес. У мене є багато нерухомості, яку я придбав наприкінці 90-х років – початку 2000-х, яка коштувала тоді невеликі гроші. Але я перетворив ту нерухомість у комерційну нерухомість. Фактично, коли я прийшов працювати в міську раду, я повинен був позбутися свого бізнесу, тому що це не сумісно, але це я зробив чесно: я передав в управління та оренду тисячі квадратних метрів комерційній нерухомості. Звідти я живу”, – розповів Гройсман.

Прем’єр також зазначив, що відкрито декларує свої доходи і чесно сплачує податки з усіх зароблених грошей.

“15-20 років тому я не обрав шлях якимось чином ховатися, навпаки, повинен бути публічним. І як показав досвід, моя стратегія була абсолютно правильною”, – додав він.

Нагадаємо, Володимир Гройсман за 2015 рік отримав 1,5 млн грн доходів, що він задекларував. Прем’єр також задекларував свою нерухомість і грошові заощадження.

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ

Джерело.

facebook