fbpx
Україна
Гройсман розповів, як зростатиме мінімальна зарплата

Різких підвищень мінімальної зарплати в Україні не буде, щоб не нашкодити економіці. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду в Раді, передає УНІАН.

За його словами, перш ніж підвищувати “мінімалку”, потрібно зробити все, щоб бізнес міг її виплачувати.

“Ми розуміємо, що потрібно підтримувати баланс між тим, що ми можемо зробити, і тим, що може обробити національна економіка. Бізнес повинен отримати можливість виплачувати таку заробітну плату.

Тому подальше зростання буде більш плавним, щоб не зірвати інфляцію, щоб не зупинити економічне зростання. Це дуже взаємопов’язано”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, в минулому році Верховна Рада України прийняла законопроект №5130 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, який дав можливість уряду підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну зарплату в Україні до 3200 грн.

У той же час віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявляв, що мінімальна зарплата в Україні вже з 1 січня нинішнього року могла б бути не 3200 гривень, а 5000.

У свою чергу Володимир Гройсман говорив: “Що стосується підвищення мінімальної зарплати до 5 тис. грн. Друзі, я не хочу 5 – я хочу 10. Я хотів би, щоб люди отримували гідну заробітну плату.

Але потрібно дивитися на реальні можливості економіки і приватного сектора. Сьогодні стали можливі 3200. Коли стануть можливі 5 тис., я буду стояти поруч, щоб це рішення підтримати. Але всьому свій час”.

Читайте також: У ЦЕНТРІ КИЄВА ПІДІРВАЛИ ДЖИП