fbpx
Політика
Гройсман виграв суд у Тимошенко

Печерський районний суд Києва не задовольнив позов лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Про це йдеться в рішенні суду, передає Depo.ua.

Відзначимо, що позов Тимошенко стосується заяви Гройсмана від 8 липня минулого року про те, що за будинок лідера “Батьківщини” і його опалення щомісяця платники податків доплачують одну тисячу доларів США.

Відповідно до фотокопії рішення суду, Тимошенко подала позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

“Я подивився декларацію Юлії Володимирівни Тимошенко. Вона сьогодні живе в будинку, по-моєму (площею – Ред.) 500 квадратних метрів. За пільговими цінами на газ щомісяця пересічний український громадянин доплачував їй (Тимошенко – Ред.) за комунальні послуги та за газ одну тисячу доларів США. Це справедливість? … Тобто хтось хоче повернути систему, при якій бідні платять за багатих? Уряд не підтримує такої тези”, – заявив тоді Гройсман.

Нагадаємо, раніше Гройсман повідомив про ліквідацію найбільшої корупційної схеми в країні.

“Ми зруйнували, я підкреслюю це, ми зруйнували найбільшу корупційну схему в країні, яка діяла десятиліттями”, – заявив Гройсман, коментуючи підвищення енерготарифів.

На його переконання, на ліквідації корупційних схем держава заощадила близько 140 млрд грн.

“140 мільярдів – це жахливо! І вони хочуть, щоб я з цим погоджувався? Вони ходять по судах, подають позови, щоб повернути назад свої корупційні схеми і знову хапнути купу грошей”, – додав прем’єр.

Читайте також: П’ЯТЬ КОРИСНИХ ПРОДУКТІВ, У ЯКИХ НУЛЬ КАЛОРІЙ

Джерело.

 

facebook