fbpx
Breaking News
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків
Майже пів року він був у такому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізнаюся, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася. І ця новина мені не давала спокою
Здоров'я
Грип наступає: найбільше хворих у Київській області, але пік ще попереду

Лікар: “Цього сезону на грип захворіє не менше 5 млн українців”. Вакцини від грипу немає, але в МОЗ обіцяли, що наприкінці жовтня з’явиться.

Українці масово хворіють на грип та ГРВІ. Тільки згідно з офіційною статистикою, за даними Міністерства охорони здоров’я, зараз в країні хворіють 310 тис. осіб! “За останній тиждень в Україні захворіли близько 157 тисяч українців. Тобто зараз хворі 367 осіб на 100 тис. населення, з яких 80% – діти до 17 років”, – розповів “Сегодня” головний лікар українського центру моніторингу захворювань МОЗ Роман Родина. Реальні ж цифри, за даними експертів, набагато страшніші. Чи є вакцини та як вберегтися від грипу – з’ясувала “Сегодня”.

“Множте на п’ять!”. Хвороба торкнулася вже майже всіх регіонів країни. Згідно зі статистикою МОЗ, найвищий показник захворюваності фіксують зараз на півночі України. Наприклад, в Київській області хворіє 746 осіб на 100 тисяч населення (в середньому по Україні на цей час зазвичай хворіє 350-370 осіб на 100 тис.). Також середню відмітку сезонної захворюваності перевищено в Чернігівській, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській, Херсонській, Донецькій і Луганській областях. Найменше українці хворіють поки що на Заході.
А ось епідеміологи дивляться на таку статистику з великою недовірою. “Реальні ситуація – набагато гірші. Сміливо множте на п’ять, адже багато хто не звертаються до лікарів з ГРВІ, – говорить заввідділом вірусних інфекцій Інституту епідеміології ім. Громашевського Алла Мироненко. – Люди стали більше хворіти через похолодання”.

Штами грипу. За прогнозом лікарів, піку захворюваність на вірус грипу цього сезону досягне в січні 2017 року. Цей вірус підхопить народу не менше, ніж минулої зими, яка запам’яталася Україні статистикою смертності серед хворих. Нагадаємо, минулого року на грип захворіли 5,8 млн українців, з яких 390 осіб – померли.

За словами лікарів, цього року до нас прийдуть три штами вірусу грипу: штам A/H1N1 “Каліфорнія”, “Брісбен” групи “В” і новий для України грип групи “A” H3N2 “Гонконг”. До його групи ризику потраплять люди похилого віку і діти до 5 років, кажуть медики.

На вакцину поки що чекають. “Вакцини від грипу немає, але ми чекаємо. У МОЗ обіцяли, що наприкінці жовтня з’явиться. Імунітет після вакцинації з’явиться лише через два тижні. Тому навіть якщо ми зробимо щеплення в середині листопада, то встигнемо зашитися від вірусу”, – говорить епідеміолог Ганна Мироненко. У відомстві підтверджують, що вакцину закупили і чекають її на днях, після отримання її розподілять по регіонах. Нагадаємо, щеплення від грипу можна зробити в державних поліклініках і приватних клініках. Вартість самої вакцини близько 200 грн.

Відмінності та правила. Іноді українці, плутаючи грип з застудою, не звертаються вчасно до лікаря. “Грип легко відрізнити, – каже головний епідеміолог Одеської області Людмила Самоненко. – ГРВІ розпочинається з нежиті чи болю в горлі, а грип – з різкого підйому температури, болі в м’язах і суглобах, щемливого болю за грудиною. Якщо наступної доби не стало краще, йдіть – до лікаря”.

За словами дільничного лікаря Ріти Гофман, врятувати від захворювання зможе своєчасне прийняття противірусного препарату. “Як тільки ви відчули перші симптоми і зрозуміли, що ризикуєте захворіти – не зволікайте, прийміть препарат від грипу. У профілактичних цілях одна таблетка не зашкодить, а в разі піку врятує вас від розвитку недуги”, – говорить лікар. Також лікарі радять частіше мити руки, бувати на свіжому повітрі і їсти цитрусові.

Самим українцям радять уникати людних місць. “Ми, наприклад, в пік захворюваності не ходимо до кінотеатру, – розповідає мешканка Сіверськодонецька Марія. – Потрібно уникати приміщень, де багато людей дихають загальним повітрям. Також помітила, що якщо ходить грип, холодна і волога погода, краще не вести дитину на ранок – захворіє”.

Читайте також: МІНІСТР ГРУЗІЇ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ПРИГРОЗИВ СААКАШВІЛІ ТЮРЕМНОЮ КАМЕРОЮ

Джерело.

Related Post